Dermapen

Dermapen to wysoce specjalistyczne urządzenie do walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą, cerą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem. Świetnie sprawdza się również w usuwaniu blizn innego pochodzenia. Zabieg urządzeniem Dermapen wykonasz w Akademii Rzeźbienia Twarzy dr Maruszy –  Warszawa Wola. 

Co to jest dermapen? 

To niewielkie urządzenie, które dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwia dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej. Zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem Dermapenu nawet w najtrudniej dostępnych obszarach, np. okolice oczu czy ust.

Czy zabieg z użyciem urządzenia Dermapen boli? 

Igły zastosowane w urządzeniu są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort podczas zabiegu. Dodatkowo stosujemy maści znieczulające.

Dla kogo? 

Dermapen oprócz typowych zastosowań związanych z profilaktyką i działaniem przeciwstarzeniowym sprawdzi się także świetnie w przypadku blizn, rozstępów, skóry naczynkowej, przebarwień, łysienia czy skóry palacza. Efekty zabiegów widoczne są już po jednokrotnym zastosowaniu. W przypadku problemów o większym nasileniu zalecamy serię 2-4 zabiegów.

Postępowanie po zabiegu

Przez 12-24 godziny po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk, delikatne zaczerwienienie skóry może utrzymywać się do 3 dni. Idealną opcją jest wykonanie zabiegu przed weekendem.

Nasza rada dla pacjentek po zabiegu Dermapen:

Po zabiegach z zastosowaniem Dermapen polecamy specjalne produkty do pielęgnacji pozabiegowej. Wpływają one na proces gojenia i regeneracji skóry oraz przeciwdziałają dodatkowemu podrażnieniu uszkodzonej skóry. Bardzo istotna jest również szybka i skuteczna redukcja rumienia i obrzęku skóry po zabiegu i tym samym zapobieganie przebarwieniom pozapalnym.

Aby dowiedzieć się więcej o zabiegach z użyciem urządzenia Dermapen, zadzwoń! Czekamy pod numerem tel. 602 573 788, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zabiegi Dermapen wykonujemy w naszej klinice Akademia Rzeźbienia Twarzy dr. Maruszy, ul. Jana Kazimierza 11 B, Warszawa-Wola.

Zobacz metamorfozy naszych pacjentów i przekonaj się jak skuteczne są nasze zabiegi!

facebook instagram youtube