Powiększanie ust kwasem hialuronowym – co powinnaś wiedzieć?

Powiększanie ust to popularny zabieg, często wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej. Rozważasz powiększenie ust? Szukasz gabinetu gdzie bezpieczenie wykonasz powiększanie ust Warszawa? Zapoznaj się z poniższymi informacjami. Odpowiadamy na najczęstsze pytania zadawane przez pacjentki.

Usta to jeden z istotniejszych elementów przyciągających wzrok i decydujących o urodzie. Proporcjonalne usta, jędrne i dobrze wymodelowane to marzenie wielu kobiet. Wiele pań trafia do gabinetu medycyny estetycznej właśnie w tym celu. Co powinny wiedzieć zanim zdecydują się na powiĘkszenie ust?

Zobacz też: Powiększanie ust kwasem hialuronowym – na co uważać?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Aby powiększyć usta i nadać im odpowiedni i pożądany przez klientkę kształt, należy użyć wypełniacza. W przypadku ust jest to kwas hialuronowy, przeznaczony specjalnie do tych okolic. Preparat używany do wypełniania ust powinien być bardzo elastyczny oraz odporny na zmiany temperatury. Kwas hialuronowy jest bardzo dobrze tolerowanym wypełniaczem, a sam zabieg powiększania ust za jego pomocą całkowicie bezpieczny – jeśli tylko jest wykonany w sposób właściwy.

Zobacz też: Wolumetria – wypełnianie i modelowanie twarzy

Powiększanie ust – jak wygląda zabieg

Zabieg poprzedzamy każdorazowo konsultacją i określeniem pożądanego przed pacjentkę efektu. Usta są bardzo wrażliwą częścią twarzy, dlatego przed rozpoczęciem zabiegu znieczula się je za pomocą kremu znieczulającego lub znieczulenia stomatologicznego. Następnie lekarz wprowadza kwas hialuronowy w usta za pomocą cienkiej igły. Rekonwalescencja po zabiegu trwa zwykle 2-3 dni – w tym czasie usta mogą być opuchnięte i wydawać się większe niż w finalnym efekcie zabiegu. Efekt zabiegu powiększania ust utrzymuje się około 1 roku.

Zobacz też: Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

PowiĘkszanie ust – cena, efekty

Powiększanie ust Warszawa (Wola) w Akademii Rzeźbienia Twarzy  to gwarancja znakomitego efektu. Stawiamy na naturalne piękno i idealną symetrię, która doda Ci urody. Usta po zabiegu powiększenia ust będą wyglądały naturalnie i zdrowo – oprócz efektu powiększenia warg możesz także zmodyfikować kształt ust, zlikwidować asymetrię i uzyskać efekt nawilżenia. Aby obejrzeć efekty naszych metamorfoz przejdź do zakładki: PACJENCI PRZED i PO. Nasi klienci są naszą najlepszą wizytówką!

Na czym dokładnie polega wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym?

Pełen cennik zabiegów, w tym cenę zabiegu powiększania ust znajdziesz w zakładce CENNIK.

Gorąco polecam! Pan profesor Marusza został mi polecony przez koleżankę. Podałam się całkowicie zaleceniom prof. Efekt przerósł moje oczekiwania 🙂 Wyglądam 10 lat młodziej! Z wizyty na wizytę moja twarz wyglądała lepiej ale nie sztucznie – to lekarz który potrafi cuda i jak artysta wydobył moje piękno!

Powiększanie ust Warszawa – o tym pamiętaj!

Jeśli rozważasz wykonanie zabiegu powiększenia ust, wybierz sprawdzony gabinet, który daje gwarancję perfekcyjnego wykonania zabiegu, sterylności i bezpieczeństwa. Zabieg powiększania ust powinien każdorazowo wykonywać lekarz! Dlaczego warto wybrać naszą klinikę i o dr hab. n. med. Wojciechu Maruszy przeczytasz tutaj.

Co lepsze, krem z kwasem hialuronowym, czy sam kwas jako wypełniacz?

facebook instagram youtube