Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Regeneris („wampirzy lifting”)

Osocze bogatopłytkowe jest wykorzystywane w medycynie od ponad 30 lat, a od kilku lat robi ogromną karierę także w medycynie estetycznej. Jest to bardzo bezpieczna i niezwykle skuteczna metoda odmładzania skóry, popularnie zwana także „wampirzym liftingiem”. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – wampirzy lifting możesz wykonać w naszej Akademii Rzeźbienia Twarzy dr Maruszy w Warszawie (Wola).

Jak wygląda zabieg?

Lekarz pobiera od pacjenta niewielką ilość krwi, która następnie zostaje odwirowana. Podczas wirowania oddzielamy osocze z koncentratem płytek od innych elementów komórkowych krwi: erytrocytów i leukocytów. Po odwirowaniu pobieramy osocze bogatopłytkowe do strzykawki i dodajemy do niego substancję, która aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu.

Zobacz też: Bruksizm, zgrzytanie zębami – przyczyny, leczenie

W Akademii Rzeźbienia Twarzy w Warszawie stosujemy również preparat Cellular Matrix z kwasem hialuronowym. Dodatkowo wspomaga on procesy nawilżania i regeneracji skóry. Po delikatnym wymieszaniu, przygotowany roztwór jest wstrzykiwany w skórę tego samego pacjenta, któremu pobrano krew. Przed wykonaniem zabiegu skóra jest znieczulana za pomocą kremu znieczulającego. Zabieg trwa około 60 minut.

Wskazania do zabiegu mezoterapii osoczem bogatopłytkowym REGENERIS®

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – wampirzy lifting wykonujemy w celu odmładzania i profilaktyki przeciwstarzeniowej twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, a nawet ramion i piersi, oraz na skórę głowy w celu zatrzymania łysienia i stymulacji odrostu włosów, oraz poprawy ich gęstości. Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym ma zastosowanie także jako zmniejszający blizny i rozstępy.

Dr n. med. Wojciech Marusza w materiale Onet.pl.

Komu polecamy „wampirzy lifting”?

Osobom z widocznymi oznakami starzenia się skóry (zmarszczki, fałdy, nierówności), a także z problemami z kondycją skóry (cera zmęczona, bez napięcia, niejednolity kolor, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku). Efekty zabiegu są spektakularne i widoczne właściwie natychmiast.

UWAGA! Stosowany przez nas preparat daje gwarancję najwyższej jakości osocza, a więc także dłużej utrzymujących się efektów!

Przeciwskazania do mezoterapii osoczem

Wampirzy lifting jest niezwykle bezpieczną procedurą, jednak nie może być stosowany w przypadku chorób nowotworowych, leczenia preparatami zmniejszającymi krzepliwość krwi, w czasie ciąży, karmienia piersią czy istniejących stanów zapalnych obszaru zabiegowego.

Zobacz też: Wyszczuplanie twarzy – jakie zabiegi warto wykonać?

Postępowanie po zabiegu mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – wampirzy lifting

Przez 12-24 godziny po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk, delikatne zaczerwienienie skóry może utrzymywać się do 3 dni. Dla optymalnych efektów i komfortu polecamy umówienie się na zabieg przed weekendem. W czasie 2-3 dni skóra powinna wrócić do pełnej dyspozycji, a efekty będą w pełni widoczne.

Aby dowiedzieć się więcej o mezoterapii osoczem bogatopłykowym REGENERIS® skontaktuj się z namiEfekty zabiegów możesz zobaczyć tutaj.


Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
facebook instagram youtube
open

Ważne informacje dla pacjentów kliniki w związku z pandemią COVID-19! Więcej >>