Lipoliza iniekcyjna, czyli odchudzanie przez rozpuszczanie

Myślisz o odchudzaniu? Lipoliza iniekcyjna jest świetnym pomysłem – nieinwazyjnie i bezpowrotnie pomoże pozbyć się nadmiaru tłuszczyku z różnych partii ciała. Okres letni nie sprzyja odchudzaniu, wakacje, wyjazdy letnie, spotkania przy grillu i nadmiar alkoholu powodują wzrost wagi. Co innego jesień – to najlepszy okres aby zadbać o siebie, przejść na dietę!

Ile tłuszczu powinno znajdować się w zdrowym ciele człowieka? Niezwykle istotnym kryterium oceny wagi człowieka jest jego procentowa zawartość tłuszczu. U kobiet 10-12 proc. tłuszczu uznaje się za niezbędne minimum, 15-17 proc. to niska ilość tłuszczu, 20-22 proc. należy do osób wysportowanych, 25 proc. to średnia ilość tłuszczu, 26-32 proc. – zbyt duża ilość, natomiast wszystko powyżej to otyłość. 

Zobacz też: Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

Lipoliza iniekcyjna – czy to bezpieczne?

Lipoliza iniekcyjna trwale i skutecznie pomaga pozbyć się miejscowo komórek tłuszczowych. A to wszystko za sprawą fosfatydylocholiny, enzymu rozpuszczającego komórki tłuszczowe. Zabieg rozpuszczenia komórek tłuszczowych można zastosować w różnych partiach ciała. Procedura jest bezpieczna, bezbolesna i nieinwazyjna, a efekty wyraźnie widoczne są już po pierwszym zabiegu. 

Najbardziej problematyczne miejsca to oponki na brzuchu, lipoliza iniekcyjna podbródka, boczków, czy lipoliza iniekcyjna bryczesów i wewnętrznej strony ud, a także kolan – wymienia dr hab. n. med. Wojciech Marusza z Akademia Rzeźbienia Twarzy w Warszawie.

Lipoliza iniekcyjna czyli użycie fosfatydylocholiny w zastrzykach często nazywa się liposukcją w zastrzykach. Jeden zabieg znacznie zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej w miejscu podania. W zależności od ilości tkanki tłuszczowej czasem potrzebne są dwa lub trzy zabiegi. 

Zobacz też: Lipoliza iniekcyjna – usuwanie tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna tylko pod okiem lekarza specjalisty!

Do zabiegu stosuję się różne preparaty, między innymi: Aqualyx, Lipodren czy Celluform to najpopularniejsze produkty. Tak naprawdę każdy z nich zawiera tą samą substancję, czyli fosfatydylocholinę. Lipoliza iniekcyjna warszawa to bezpieczny zabieg pod warunkiem, że wykonuje go lekarz.

Pamiętajmy również o istniejących przeciwskazaniach. To zabieg, którego nie mogą wykonywać osoby z zaburzeniami krzepnięcia, chorobami wątroby i nerek, cukrzycą, padaczką i otyłością. Lipoliza iniekcyjna warszawa tylko w Akademii Rzeźbienia Twarzy!

Aby obejrzeć efekty naszych metamorfoz przejdź na stronę PACJENCI PRZED i PO. Nasi klienci są naszą najlepszą wizytówką! Pełen cennik zabiegów znajdziesz w tutaj.

facebook instagram youtube
open

Ważne informacje dla pacjentów kliniki w związku z pandemią COVID-19! Więcej >>