pasja

Dr hab. n. med. Wojciech Marusza

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalizacja z Chorób Wewnętrznych II stopień, specjalizacja z Medycyny Rodzinnej. Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 15 lat.

Autor, współautor i recenzent prac naukowych oraz artykułów z dziedziny powikłań w medycynie estetycznej i mikrobiologii w wielu zagranicznych pismach naukowych. Uczestnik światowych konferencji, kongresów i kursów z dziedziny medycyny estetycznej i Anti-Aging oraz anatomii. Jest członkiem Włoskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Chirurgii – SIES Societa Italiana di Medicina e Chirurgia Estetica. Wykładowca oraz szkoleniowiec wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Doświadczenie i pasja

Od roku 2009 współpracuje naukowo z Zakładem Mikrobiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie powikłań po kwasie hialuronowym w zabiegach medycyny estetycznej.

Sprawdź dorobek naukowy dr hab. n. med. Wojciecha Maruszy →

Od 2010 prowadzi swoją własną szkołę dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów pod nazwą Akademia Rzeźbienia Twarzy zatwierdzoną przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie. Od 2019 roku posiada tytuł doktora habilitowanego.

Zapalony narciarz (od zawsze) i instruktor narciarski Polskiego Związku Narciarskiego.

facebook instagram youtube