Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wiele pacjentek pragnie mieć pełne, zmysłowe usta, które zachowają naturalny wygląd. Kluczem do pożądanego wyglądu ust jest wybór odpowiedniej kliniki i doświadczonego lekarza. Warto również zapytać o preparat, którym będzie wykonywany zabieg oraz porozmawiać z doktorem o technice powiększania ust, którą planuje zastosować podczas zabiegu. 

Powiększanie ust to zabieg bardzo popularny w Warszawie. Obecnie powiększanie ust kwasem hialuronowym to najbezpieczniejsza metoda posiadania pięknych naturalnych ust. Współcześnie w Europie odchodzi się od wypełniaczy stałych, które po kilku latach przemieszczały się i powodowały deformację ust, czy groźne stany zapalne. Jeżeli chodzi o kwas hialuronowy dedykowany do ust prawie wszyscy producenci kwasu hialuronowego w gamie produktów mają właśnie ten dedykowany do powiększenia ust. Preparat ten musi charakteryzować się dużą plastycznością, tak aby po podaniu był miękki i naturalnie układał się tkankach.

Zobacz też: Bruksizm, zgrzytanie zębami – przyczyny, leczenie

Metody powiększania ust prezentowane są na wielu światowych konferencjach dla lekarzy na całym świecie. Mamy tutaj do wyboru metodę liniową podania kwasu hialuronowego, powiększanie ust igła lub kaniulą, metodę na tak zwane „zatrzaski” czyli pionowe wbijanie igły w czerwień wargową, czy też „russian lips” – metoda rosyjska dla Pań, które chcą mieć bardzo duże i wydatne usta. 

Zobacz też: Wolumetria – wypełnianie i modelowanie twarzy

Decydując się na powiększanie ust warto zrobić dokładny wywiad pośród gabinetów aby uniknąć ewentualnych działań niepożądanych. Powiększanie ust tanio nie jest dobrym rozwiązaniem  ponieważ możemy trafić do osoby, która nie jest uprawniona do wykonywania zabiegów tego typu. Powiększanie ust i towarzyszące mu powikłania w medycynie estetycznej z taniego zabiegu często przekształcają się  w kosztowne i długotrwałe leczenie źle wykonanej procedury.

Doktor Wojciech Marusza – Akademia Rzeźbienia Twarzy Warszawa przypomina aby wybrać dobrą klinikę, sprawdzonego lekarza i preparat renomowanej firmy, który jest bezpieczny i dedykowany do tej okolicy. 

Zobacz też: Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

Aby obejrzeć efekty naszych metamorfoz przejdź do zakładki: PACJENCI PRZED i PO. Nasi klienci są naszą najlepszą wizytówką! Pełen cennik zabiegów, w tym cenę zabiegu powiększania ust znajdziesz w zakładce CENNIK.

Zdjęcie: Kobieta zdjęcie utworzone przez Dragana_Gordic – pl.freepik.com