Powiększanie ust kwasem hialuronowym – na co uważać?

Wiele pacjentek pragnie mieć pełne, zmysłowe usta, które zachowają naturalny wygląd. Kluczem do pożądanego wyglądu ust jest wybór odpowiedniej kliniki i doświadczonego lekarza, który wykona powiększanie ust kwasem hialuronowym. Warto również zapytać o preparat, którym będzie wykonywany zabieg. Równie ważna jest też rozmowa z lekarzem o technice powiększania ust, którą planuje zastosować podczas zabiegu. 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg bardzo popularny w Warszawie. Obecnie powiększanie ust kwasem hialuronowym to najbezpieczniejsza metoda posiadania pięknych naturalnych ust. Współcześnie w Europie odchodzi się od wypełniaczy stałych. Te po kilku latach przemieszczały się i powodowały deformację ust, czy groźne stany zapalne. Jeżeli chodzi o kwas hialuronowy dedykowany do ust prawie wszyscy producenci kwasu hialuronowego w gamie produktów mają właśnie ten dedykowany do powiększenia ust. Preparat ten musi charakteryzować się dużą plastycznością, tak aby po podaniu był miękki i naturalnie układał się tkankach (przeczytaj, jak wygląda zabieg).

Zobacz też: Bruksizm, zgrzytanie zębami – przyczyny, leczenie

Metody

Metody powiększania ust prezentowane są na wielu światowych konferencjach dla lekarzy na całym świecie. Mamy tutaj do wyboru metodę liniową podania kwasu hialuronowego, czy powiększanie ust igłą lub kaniulą. Jest również metoda na tak zwane „zatrzaski” czyli pionowe wbijanie igły w czerwień wargową, czy też „russian lips” – metoda rosyjska dla Pań, które chcą mieć bardzo duże i wydatne usta. 

Zobacz też: Wolumetria – wypełnianie i modelowanie twarzy

Gabinet

Decydując się na powiększanie ust warto zrobić dokładny wywiad pośród gabinetów aby uniknąć ewentualnych działań niepożądanych. Powiększanie ust kwasem hialuronowym tanio nie jest dobrym rozwiązaniem. Dlaczego? Możemy trafić do osoby, która nie jest uprawniona do wykonywania zabiegów tego typu! Powiększanie ust i towarzyszące mu powikłania w medycynie estetycznej z taniego zabiegu często przekształcają się w kosztowne i długotrwałe leczenie źle wykonanej procedury.

Zdecydowanie polecam doktora. Konsultacja i długa i dokładna. Doktor przedstawił mi wszystkie możliwości medycyny estetycznej i pokazał co można uzyskać przy pomocy kwasu hialuronowego. Zdecydowałam się na zabieg i wyglądam bardzo naturalnie… każdy mówi że wyglądam na wypoczętą i zrelaksowaną.

Dr hab. n. med. Wojciech Marusza – Akademia Rzeźbienia Twarzy Warszawa przypomina, aby wybrać dobrą klinikę. Do tego sprawdzony lekarz i preparat renomowanej firmy, który jest bezpieczny i dedykowany do tej okolicy. 

Zobacz też: Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

Aby obejrzeć efekty naszych metamorfoz przejdź do zakładki: PACJENCI PRZED i PO. Nasi klienci są naszą najlepszą wizytówką! Pełen cennik zabiegów, w tym cenę zabiegu powiększania ust znajdziesz w zakładce CENNIK.

Zdjęcie: Kobieta zdjęcie utworzone przez Dragana_Gordic – pl.freepik.com


facebook instagram youtube
open

Ważne informacje dla pacjentów kliniki w związku z pandemią COVID-19! Więcej >>