Kwas hialuronowy Restylane

Większość firm produkujących kwas hialuronowy ma swoje gamy produktów różniące się od siebie zawartością kwasu hialuronowego, stopniem usieciowania oraz miejscem przeznaczenia na twarzy. Firmy prześcigają się w pomysłach, aby zapewnić lekarzowi optymalną paletę preparatów. Produkty Restylane są jednymi z najbardziej rozpoznawanych na rynku ponieważ utrzymują się na nim od ponad 20 lat.

Preparaty z gamy Restylane to szwedzki kwas hialuronowy produkowany w fabryce w Uppsali. Do wyboru mamy 5 produktów o takiej samej zawartości kwasu hialuronowego i różnym stopniu usieciowania. Większość produktów zawiera środek znieczulający lidokainę. 

Restylane Fynesse to usieciowany kwas hialuronowy zawierający 20 mg/ml oraz sól fizjologiczną. Wskazania do podania to: korekcja płytkich zmarszczek, cienie pod oczami, czy zmarszczki palacza. 

Restylane Refyne to usieciowany kwas hialuronowy zawierający 20 mg/ml, lidokaina 3 mg/ml oraz sól fizjologiczna. Zaleca się stosowanie go do korekcji umiarkowanych zmarszczek oraz modelowania kształtu ust, policzków lub „doliny łez”. Dodatek lidokainy w preparacie łagodzi ból podczas zabiegu.  

Restylane Defyne to usieciowany kwas hialuronowy 20mg/mg, lidokaina 3 mg/ml oraz sól fizjoloficzna. Wskazania do podania to głębokie zmarszczki, wolumetria policzków, modelowanie kształtu ust, czy korekta nosa.  Dodatek lidokainy w preparacie łagodzi ból podczas zabiegu.  

Restylane Volyme to usieciowany kwas hialuronowy 20 mg/ml, lidokaina 3 mg/ml oraz sól fizjologiczna. Zaleca się stosowanie go do modelowania konturu twarzy, policzków czy podbródka oraz do modelowania wolumetrycznego. Dodatek lidokainy w preparacie łagodzi ból podczas zabiegu.  

Stylage Lips to usieciowany kwas hialuronowy 20 mg/ml, lidokaina 3 mg/ml oraz sól fizjologiczna. Produkt przeznaczony jest do przywracania lub zwiększania objętości ust. Wskazania do podania to również  nawilżenie czerwieni wargowej. Dodatek lidokainy w preparacie łagodzi ból podczas zabiegu.  

Gama preparatów Restylane tworzona jest w oparciu o dwie technologie NASHATM i OBTTM.

NASHATM to kwas hialuronowy bez stabilizatora pochodzenia zwierzęcego, który stworzył stabilizowany kwas hialuronowy do zabiegów estetycznych o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

OBTTM oznacza Optimal Balance Technology obejmuje kwas hialuronowy, który jest bardziej miękki co zapewnia bardziej równomierne ułożenie żelu w tkankach podskórnych, tak aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. 

facebook instagram youtube
open

Ważne informacje dla pacjentów kliniki w związku z pandemią COVID-19! Więcej >>