Kwas hialuronowy – produkty Laboratoires VIVACY® Stylage

Gama produktów z kwasem hialuronowym rośnie w zabójczym tempie. Na rynku możemy znaleźć wielu producentów wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Ale które preparaty są dobre, co zawierają i które świadomie wybrać?

Jako pierwsze przedstawimy produkty francuskiego producenta Laboratoires VIVACY® Stylage. 

Kwas hialuronowy Stylage produkowany jest w fabryce znajdującej się w Szwajcarii. Gama preparatów Stylage zawiera produkty do mezoterapii, korekcji ust, korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek oraz korekcji objętościowych. Dodatkowo wszystkie produkty z gamy Stylage zawierają mannitol, który działa przeciwobrzękowo.  

Zobacz też: Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

Stylae S to usieciowany kwas hialuronowy zawierający 16 mg/g. Wskazania do podania to: drobne zmarszczki na policzkach, kurze łapki, cienie pod oczami, zmarszczki palacza oraz inne drobne i średnie zmarszczki. Dodatkowo preparat zawiera lidokainę, która ma właściwości znieczulające. 

Stylage M to usieciowany kwas hialuronowy zawierający 20 mg/g. Wskazania do podania to średnie i głębokie zmarszczki, opadające kąciki ust, bruzdy nosowo-wargowe, powiększanie ust, dolina łez. Dodatkowo preparat zawiera lidokainę, która ma właściwości znieczulające. 

Stylage L to usieciowany kwas hialuronowy 24mg/g. Wskazania do podania to głębokie i bardzo głębokie zmarszczki, wolumetria policzków, korekcja podbródka, niechirurgiczna korekta nosa, głębokie bruzdy nosowo-wargowe. Dodatkowo preparat zawiera lidokainę, która ma właściwości znieczulające. 

Stylage XL to usieciowany kwas hialuronowy 26 mg/g. Wskazania do podania to przede wszystkim nadawanie i przywracanie objętości ale również poprawa owalu twarzy, korekcja kątów żuchwy, korekcja okolicy skroniowej i zwiększenie objętości kości policzkowych. Preparat dodatkowo zawiera lidokainę, która ma właściwości znieczulające.

Stylage XXL to usieciowany kwas hialuronowy 21mg/g. Wskazania do podania to wolumetria twarzy, policzki, korekcja kości policzkowych, korekcja podbródka oraz korekcja dużych ubytków tkankowych.

Stylage Lips to usieciowany kwas hialuronowy 18,5 mg/g. wskazania do podania to zwiększenie objętości ust, nawilżenie czerwieni wargowej, korekta konturu ust oraz niechirurgiczna korekta nosa. Preparat dodatkowo zawiera lidokainę lub mepiwakainę, która ma właściwości znieczulające.

Zobacz też: Korekta nosa kwasem hialuronowym

Wszystkie preparaty marki Stylage utrzymują się od 12-24 miesięcy. Kwas hialuronowy w produktach dodatkowo działa stymulująco na produkcję kolagenu przez co w skórze dochodzi do regeneracji komórek. W Akademii Rzeźbienia Twarzy dr n. med. Wojciech Marusza pracuje miedzy innymi na preparatach z gamy Stylage ponieważ są plastyczne, mają wysoką jakość oraz są bezpieczne dla pacjentów.

facebook instagram youtube
open

Ważne informacje dla pacjentów kliniki w związku z pandemią COVID-19! Więcej >>