Wpadnij na mezoterapię po zimie!

Zimowe miesiące powodują, że nasza skóra wygląda niekorzystnie. Jest szara, przesuszona i szorstka. Aby nadać jej letni blask należy zastosować program wiosennej odbudowy. Dlatego tak ważna jest – akcja regeneracja skóry zaraz po zimie.

Skóra człowieka zajmuje 1,5-2 m kwadratowych naszego ciała. W związku z tym, że zajmuje tak duży obszar naszego ciała warto o nią dbać. Okres zimowy ma niekorzystny wpływ na kondycje naszej skóry z kilku powodów. Po pierwsze w okresie grzewczym kaloryfery znacznie wysuszają powietrze w pomieszczeniach, w związku z tym skóra staje się przesuszona i zmęczona. Po drugie duże różnice temperatur pomiędzy wnętrzami, a powietrzem na zewnątrz podrażniają skórę i powodują jej wysuszenie.

Zobacz teżWolumetria – wypełnianie i modelowanie twarzy

Medycyna estetyczna daje nam duży wybór zabiegów, które przywrócą skórze blask i zregenerują ją po zimowych ciemnych dniach. 

Mezoterapia

Mezoterapia to zabieg, który pozwala na głęboką regenerację skóry po zimie. Polega na śródskórnym podaniu preparatu w obszar twarzy lub ciała, który potrzebuje nawilżenia i odbudowy. W zależności od potrzeb pacjenta lekarz dopiera odpowiedni schemat zabiegów. Do wyboru mamy koktajle zawierające peptydy, witaminy, usieciowany lub nieusieciowany kwas hialuronowy. 

Dermapen

Zimowe śniegi i mrozy  mają również zły wpływ na cerę naczynkową. Pod wpływem mrozu i wysokich temperatur we wnętrzach  dochodzi do rozszerzenia  i pękania naczynek. Z tym mroźnym problemem poradzi sobie świetnie dermapen. Zabieg przy użyciu Dermapenu pomaga również usunąć przebarwienia posłoneczne, czy trądzik. 

Wampirzy lifting

„Wampirzy lifting” – osocze bogatopłytkowe. Opcja dla kobiet wierzących tylko w naturalne metody na piękno. Osocze uzyskane z odwirowania krwi pacjenta daje nam możliwość regeneracji skóry po zimowych mrozach. „Wampirzy lifting” ma zbawienny wpływ na wysuszoną, pozbawioną blasku i odwodnioną skórę.  W Akademii Rzeźbienia Twarzy w Warszawie  dr Marusza stosuje również techniki łączące osocze bogatopłytkowe, dermapen i mezoterapię w różnych kombinacjach w celu jak najlepszego efektu regeneracji, odmłodzenia i nawilżenia skóry. 

Skontaktuj się z nami i zapisz się na konsultację u wybitnego specjalisty, międzynarodowego trenera, uczestnika wielu światowych kongresów dr hab. n. med. Wojciecha Maruszy. Zadzwoń już dziś! +48 602 573 788, +48 602 573 716 lub +48 601 357 939.

facebook instagram youtube
open

Ważne informacje dla pacjentów kliniki w związku z pandemią COVID-19! Więcej >>