Mezoterapia dr Cyj – sposób na wypadanie włosów!

Wypadanie włosów, podobnie jak przerzedzanie czy utrata gęstości włosów to częsta przypadłość, która dotyka nie tylko panów, ale i panie. Mezoterapia dr Cyj to innowacyjna terapia peptydowa, która przynosi znakomite efekty. Jak działa? 

Wypadanie włosów to problem, który dotyka nas na różnych etapach życia. Często ma związek ze zmianami hormonalnymi, ale także z nieprawidłową pielęgnacją. Może zdarzyć się w każdym wieku – bywa, że z łysieniem mają problem już pacjenci po 25 roku życia. Czy zmiany te można zatrzymać, albo nawet cofnąć? Tak! 

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia, czyli terapia polegająca na wykonaniu mikro nakłóć dzięki którym preparat odżywczy jest aplikowany bezpośrednio w miejsca, które wymagają odżywienia to jedna z najlepszych dostępnych na rynku medycznym procedur leczniczych stosowanych w przypadku problemów z wypadaniem włosów.

Zobacz też: Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

Jej zalety to przede wszystkim krótki czas trwania jednego zabiegu, brak konieczności stosowania okresu rekonwalescencji, możliwość natychmiastowego powrotu do codziennej aktywności, oraz szybkie efekty. 

Dzięki mezoterapii igłowej skóry głowy możliwe jest nie tylko zregenerowanie przerzedzonych i słabych włosów, ale także zatrzymanie i odwrócenie procesów związanych z łysieniem. W dotychczasowej praktyce, jednym wyjściem w przypadku łysienia było albo pogodzenie się z utratą włosów, albo przeszczepy włosów. 

Mezoterapia dr Cyj  – peptydowa kuracja dla włosów

Peptydowa terapia włosów to zabieg mezoterapii z użyciem preparatu DR.CYJ Hair Filler. Dla kogo dedykowany jest zabieg? Dla kobiet i mężczyzn, mających problemy z wypadaniem włosów lub ich słabą jakością – bez względu na przyczynę tego stanu. 

Co zawiera preparat stosowany w zabiegu mazoterapii Dr. Cyj? To aż 7 peptydów i kwas hialuronowy, które pobudzają krążenie i poprawiają ukrwienie skóry głowy, a także odżywiają mieszki włosowe. 

DR.CYJ Hair Filler – dlaczego warto, opinie

Unikalność tego preparatu do mezoterapii skóry głowy to nie tylko jego skład, ale także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych w skórę głowy. 

Składniki aktywne działają nie tylko w momencie wykonywania zabiegu. Dawka preparatu utrzymuje się w skórze nawet przez okres dwóch tygodni po iniekcji, znacząco zwiększając skuteczność wykonanego zabiegu. 

Dr Cyj – jak przebiega zabieg, czy boli? 

Zabieg mezoterapii DR.CYJ Hair Filler, tak jak każdy inny zabieg mezoterapii, polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy. 

Zobacz też: Wyszczuplanie twarzy – jakie zabiegi warto wykonać?

Cały zabieg trwa zwykle kilkadziesiąt minut, wbrew obawom pacjentów jest praktycznie zupełnie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. W przeciwieństwie do klasycznej mezoterapii wymaga mniej wkłuć.  Na życzenie pacjenta, aby podnieść jego komfort i zadbać o dobre samopoczucie, doktor Marusza może wykonać również znieczulenie miejscowe. 

Dr Cyj – efekty terapii

Peptydowa terapia włosów to znakomite efekty już po jednej serii zabiegów. Serie 4 zabiegów wykonuje się w ciągu 2 miesięcy, w odstępach co 2 tygodnie.

Już po pierwszym zabiegu zaobserwujesz zatrzymanie wypadania włosów. Kolejne zabiegi pobudzą krążenie i zrewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów. Aby utrzymać efekt zabiegu, zaleca się jego powtórzenie po 6 miesiącach.

Masz problem z wypadaniem włosów, łysieniem, Twoje włosy są rzadkie i zniszczone? Już dziś umów się na konsultację z doktorem Wojciechem Maruszą. Zapraszamy do Kliniki Marusza, ul. Jana Kazimierza 11 B, Warszawa (WOLA).

FAQ

facebook instagram youtube