Mezoterapia

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa pozwala na głęboką regenerację skóry, przywracając jej piękny i zdrowy wygląd poprzez jej głębokie nawilżenie. Zabieg stosuje się w celu rewitalizacji, odbudowy i odżywienia skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu oraz rozstępów jak również podczas kuracji odmładzających, ujędrniających i nawilżających. Zabieg przeprowadza wyłącznie lekarz,  jest bezbolesny, a efekty widoczne są już po pierwszej wizycie.

Jak działa mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym kumuluje nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego Stylage Hydromax i RRS HA Tensor Lift. Dzięki temu moc nawilżenia jest wielokrotnie silniejsza, a efekty odmładzające jeszcze bardziej znaczące. Mezoterapia igłowa tworzy barierę przeciwko utracie wody i przyczynia się do utrzymania poziomu nawilżenia skóry.

Na jakie obszary jest polecana?

Mezoterapię igłową można stosować na całej twarzy, szyi, dekolcie jak również na całym ciele, w miejscach gdzie skóra utraciła swoją wiotkość i elastyczność.

Jak wygląda zabieg?

W zależności od indywidualnych potrzeb Twojej skóry lekarz dobierze odpowiedni koktajl substancji leczniczych, regenerujących i nawilżających. Za pomocą iniekcji preparat zostaje podany śródskórnie w obszary twarzy czy ciała, które potrzebują odbudowy. W miejscu podania preparatu czuć lekkie ukłucia. Niemniej jednak osobom wrażliwym na ból przed zabiegiem zaleca się nałożenie kremu znieczulającego. Zabieg trwa od trzydziestu minut do godziny, w zależności od wielkości ostrzykiwanego obszaru.

Zabieg jest bezpieczny chociaż zostawia niewielkie ślady po wkuciu igieł, które utrzymują się od dwóch do trzech dni po zabiegu, jednak w ciągu kliku dni skóra odzyskuje naturalny wygląd.

Kiedy możesz się spodziewać efektów zabiegu i jak  często należy powtarzać procedurę?

Pierwsze efekty widać po wykonaniu serii zabiegów powtarzanych w ciągu dwóch do czterech tygodni. W ciągu pierwszych miesięcy zabieg dla podtrzymania efektów powinien być wykonywany raz na pół roku.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Mezoterapia igłowa jest bezpiecznym zabiegiem ale  bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatna bolesność w miejscu podania preparatu oraz ślady po nakłuciach.

Medycyna estetyczna Warszawa mezoterapia – przeciwwskazania

Istnieją istotne przeciwskazania do wykonania zabiegu mezoterapii. To alergia, cukrzyca, stan ropny i zapalny skóry, a także opryszczka. Nie zaleca się przeprowadzenia zabiegu u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.

Czy mezoterapia igłowa jest propozycją dla Ciebie?

Mezoterapia igłowa jest metodą znaną i stosowaną na świecie od wielu lat. Jest metodą naturalną, niechirurgiczną i skuteczną. Zabiegi mezoterapii wykonywane w naszej klinice są tylko przez wyszkolonych lekarzy. Jeżeli Twoim problemem jest wiotka, pozbawiona elastyczności skóra to zabieg mezoterapii jest adresowany właśnie do Ciebie. Mezoterapia igłowa dostarczy Twojej skórze substancji odżywczych i pobudzi naturalne procesy regeneracyjne.

facebook instagram youtube