dermapen

Dermapen

Zabiegi z użyciem Dermapenu, mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się nie tylko w terapii przeciwstarzeniowej, ale także w usuwaniu blizn, przebarwień, rozstępów, cellulitu, czy w przypadku wypadania włosów. Dermapen może być stosowany na uda i pośladki, na łydki, dłonie, piersi, plecy i ramiona. 

Efekty zabiegów Dermapen na ciało

Efektem jest odmłodzenie skóry, pozbycie się rozstępów, przebarwień czy blizn. W przypadku zabiegów w obrębie pośladków, ud czy łydek, uzyskujemy również efekt wyszczuplenia i zmniejszenia obwodów. 

W przypadku terapii Dermapen na piersi, uzyskujemy poprawę jędrności, odżywienie skóry i znaczną poprawę wyglądu. Piersi odzyskują młodzieńczy kształt, ewentualne przebarwienia i rozstępy znikają, lub znacznie zmniejsza się ich widoczność. 

Świetne efekty uzyskujemy także w innych częściach ciała –  na brzuchu, wierzchach dłoni czy na ramionach.


Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
facebook instagram youtube